Facebook YouTube
Niemcy - Polska

Niemcy - Polska

Wyjazd VIP na mecz Niemcy - Polska do Frankfurt nad Menem.

 

więcej
Inauguracja sezonu w Dąbrowie Górniczej

Inauguracja sezonu w Dąbrowie Górniczej

19 października Tauron MKS Dąbrowa Górnicza rozegra swój pierwszy ligowy mecz w sezonie 2015/2016. Wraz z nowymi rozgrywkami, startuje Volleyball Business Club.
więcej
Klub Biznesu GKS Tychy

Klub Biznesu GKS Tychy

04 lutego Klub Biznesu GKS Tychy wraz z firmą MSP Group, zorganizował Noworoczne Spotkanie Biznesowej Strony GKS Tychy.  Spotkanie miało na celu nie tylko podsumować biznesowo i sportowo rok 2015, ale przede wszystkim przedstawić plany na Klubu na rok 2016. 
więcej
Klub Biznesu GKS Tychy gotowy na rundę rewanżową!

Klub Biznesu GKS Tychy gotowy na rundę rewanżową!

Już w najbliższą sobotę inauguracja piłkarskiej rundy rewanżowej przy ul. Edukacji 7!
więcej
Strefa Indyka

Strefa Indyka

Stworzenie koncepcji, przygotowanie projektów i realizacja – tak powstawała przygotowana przez nas dla firmy Polskie Mięso i Wędliny Łukosz – „Strefa Indyka” zainaugurowana podczas meczu Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków.

więcej
18. Piknik Olimpijski Warszawa

18. Piknik Olimpijski Warszawa

Po raz kolejny aktywnie uczestniczyliśmy w jednej z największych imprez sportowych w Polsce – Pikniku Olimpijskim, wspierając działania firmy Tauron.
więcej
III Gala Klasy Okręgowej „Futbolowe Asy Beskidów”

III Gala Klasy Okręgowej „Futbolowe Asy Beskidów”

Ta doroczna impreza organizowana przez naszą firmę wspólnie z Beskidzkim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej na dobre wpisała się już w beskidzki kalendarz piłkarski.
więcej
Piłkarski Ekspert Milenium

Piłkarski Ekspert Milenium

Sporo pracy mieliśmy przy okazji piłkarskich Mistrzostw Europy we Francji. Przygotowaliśmy dla Zakładów Bukmacherskich Milenium akcję „Piłkarski Ekspert Milenium”. 
więcej
Nowy design portalu SportoweBeskidy.pl

Nowy design portalu SportoweBeskidy.pl

Od kilku dni portal SportoweBeskidy.pl, którego wydawcą jest nasza firma ma zupełnie nowy design! Wprowadzone zmiany mają przede wszystkim ułatwić czytelnikom dostęp do najświeższych sportowych informacji z regionu Podbeskidzia.
więcej
Sylwetka z CITY FIT

Sylwetka z CITY FIT

Portal SportoweBeskidy.pl, którego wydawcą jest nasza firma, nawiązał ciekawą współpracę z jedną z największych w Polsce sieci klubów fitness – CITY FIT.
więcej
Maskotka Gieksik

Maskotka Gieksik

Kluby sportowe, firmy, instytucje coraz częściej mają swoje maskotki. Nie inaczej jest w przypadku GKS-u Katowice. Gieksik zaskarbił serca kibiców mocno, czego dowodem jest maskotka… mini Gieksika.

Na zlecenie klubu z Katowic odtworzyliśmy „dorosłą” maskotkę w wersji mini. Przyznać trzeba, że końcowy efekt jest co najmniej ciekawy. Dowodem niech będzie fakt, że w ostatnim czasie po raz drugi już realizowaliśmy zamówienie dla katowickiego klubu.

W ramach tego projektu powstał wpierw prototyp, a następnie rozpoczęliśmy realizację kolejnych mini maskotek. Jeśli zastanawiacie się nad odtworzeniem swoje maskotki w wersji „mini” dla najmłodszych, skontaktujcie się z nami drogą mailową – agencja@mspgroup.pl, by poznać szczegóły!
więcej
STREFA INDYKA

STREFA INDYKA

STREFĘ INDYKA zaprojektowaliśmy na zlecenie firmy Polskie Mięso i Wędliny Łukosz. Po raz pierwszy brand pojawił się podczas meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała, którego głównym sponsorem jest nasz klient.

W ramach realizacji stworzyliśmy koncepcję strefy i  zaprojektowaliśmy elementy reklamowe. Powstały dwa namioty z pełnym zadrukiem, trybunka wizytowa, roll up’y, flagi reklamowe, balon oraz leżaki i stoliki paletowe z grawerem firmowym.

Co warte podkreślenia, wszystkie elementy służą zarówno do promocji podczas imprez sportowych i kulturalnych, na których pojawia się firma Łukosz, jak również jako element stoisk targowych. Nasz stolik paletowy z grawerem zrobił spore wrażenie podczas ostatnich targów w Rzeszowie.

Jeśli zastanawiacie się nad podobną realizacją, skontaktujcie się z nami drogą elektroniczną – agencja@mspgroup.pl. Przygotowujemy projekty, pomagamy wybrać koncepcję, zajmujemy się kompleksową realizacją.

więcej
Wakacje z PROFI CREDIT

Wakacje z PROFI CREDIT

Na zlecenie firmy PROFI CREDIT Polska S.A. zorganizowaliśmy jednodniowy wyjazd dla dzieciaków z bielskich Domów Dziecka do ośrodka wypoczynkowo-rekreacyjnego Czarny Groń.
więcej
Eko torby Łukosz

Eko torby Łukosz

Firma Łukosz to wyróżniający się spośród konkurencji producent mięsa i wędlin w naszym kraju. Dla klientów firmy przygotowaliśmy ekologiczne, bawełniane torby na zakupy.

W ramach prac powstały dwa projekty w kolorystyce wskazanej przez naszego partnera. Klienci otrzymali torby w kolorze ecru z nadrukiem „Strefa Indyka” oraz czarne z logotypem „Łukosz”.

Jeśli interesuje Cię promocja Twojej marki i przygotowanie podobnych produktów reklamowych – zapraszamy do kontaktu: agencja@mspgroup.pl

więcej
Szaliki kibicowskie

Szaliki kibicowskie

Podstawowy element każdego fana piłki siatkowej to szalik swojej ukochanej drużyny. Wspierająca jako sponsor tytularny od stycznia tego roku siatkarski BKS z Bielska-Białej spółka PROFI CREDIT Polska S.A. ma wśród swoich pracowników wielu kibiców.

Naturalnym krokiem było więc przygotowanie przed rozpoczęciem nowego sezonu najważniejszego kibicowskiego atrybutu. Szaliki z haftowanymi logotypami klubu i firmy trafiły do bielskiej spółki jeszcze przed rozpoczęciem siatkarskiego sezonu.  

więcej
Bezpiecznie z Profi Credit

Bezpiecznie z Profi Credit

Bezpieczeństwo, edukacja, sport – te trzy istotne czynniki łączy akcja „Bezpiecznie z Profi Credit” przygotowana przez MSP Group na zlecenie firmy PROFI CREDIT Polska S.A.

Stworzona koncepcja pozwala promować się firmie i siatkarskiemu BKS-owi, którego spółka z Bielska-Białej jest sponsorem tytularnym. Do akcji zaproszeni zostali również przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej.

Inauguracją akcji była październikowa konferencja prasowa w Hotel & Restauracja Wróblówka w Bielsku-Białej, podczas której przedstawiono koncepcję projektu skierowanego do szkół podstawowych i gimnazjów. Prelekcje odbyły się już w Gimnazjach – w Kozach i Strumieniu. W najbliższym czasie planowane są kolejne spotkania – łącznie odbędzie się ich 12 (od października do marca przyszłego roku).

Do naszych zadań należało wspólne opracowanie koncepcji akcji, realizacja materiałów reklamowych i promocyjnych oraz stworzenie ciekawego scenariusza spotkania dla najmłodszych. Pierwsze dwie odsłony pokazały, że realizacja projektu jest w pełni słuszna, a świadomość najmłodszych wciąż potrzebuje nowych bodźców.  

więcej
Wizerunek w social media

Wizerunek w social media

Content marketing w dobie social mediów stanowi nieodłączny element rozwoju, zaciekawienia odbiorców, zdobywania klientów. Wychodząc naprzeciw – mając w zanadrzu doświadczony zespół PR oraz graficzny – przygotowaliśmy propozycje współpracy ukierunkowane na działania związane z social media.
więcej
Strefa TAURON

Strefa TAURON

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność współpracować z firmą TAURON podczas Pikniku Olimpijskiego w Warszawie. Początkiem czerwca odbyło się już 19. spotkanie olimpijczyków w parku Kępa Potocka.
więcej
Tradycyjna Gala

Tradycyjna Gala

Po raz czwarty już odbyła się Gala Futbolowe Asy Beskidów organizowana przez portal SportoweBeskidy.pl wspólnie z Beskidzkim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej.
więcej
Hostessy MSP

Hostessy MSP

Wydarzenia sportowe, ekskluzywne bankiety, konferencje, promocje w galeriach handlowych – to kilka przykładów imprez, podczas których hostessy wspierają działania naszych klientów. 
więcej
GieKSik dla dzieci

GieKSik dla dzieci

Nowy sezon, nowe koszulki, nowe maskotki. Dla GKS Katowice kolejny raz przygotowaliśmy GieKSika  w wersji dla dzieci. 
więcej
II Noworoczny Puchar Murapolu

II Noworoczny Puchar Murapolu

Po sukcesie organizacyjnym podczas I Wakacyjnego Murapol Cup, poszliśmy za ciosę  organizując II Noworoczny Puchar Murapolu.
więcej
Otwarcie Salony Toyota Carolina w Bielsku-Białej

Otwarcie Salony Toyota Carolina w Bielsku-Białej

Współtworząc eventy o różnym charakterze, współpracujemy ze znanymi osobami, podnoszącymi rangę i prestiż każdego wydarzenia. Podczas otwarcia salonu Carolina Toyota Bielsko z klientami spotkał się znany dziennikarz motoryzacyjny - Włodzimierz Zientarski.
więcej
I turniej online w FIFĘ 2020

I turniej online w FIFĘ 2020

W drugi weekend maja nasza firma zorganizowała I turniej online w FIFĘ 20 o puchar portalu SportoweBeskidy.pl. Udział w tym wydarzeniu wzięło 20 graczy z całej Polski. 
więcej