Facebook YouTube
Bezpiecznie z Profi Credit

Bezpiecznie z Profi Credit

Bezpieczeństwo, edukacja, sport – te trzy istotne czynniki łączy akcja „Bezpiecznie z Profi Credit” przygotowana przez MSP Group na zlecenie firmy PROFI CREDIT Polska S.A.

Stworzona koncepcja pozwala promować się firmie i siatkarskiemu BKS-owi, którego spółka z Bielska-Białej jest sponsorem tytularnym. Do akcji zaproszeni zostali również przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej.

Inauguracją akcji była październikowa konferencja prasowa w Hotel & Restauracja Wróblówka w Bielsku-Białej, podczas której przedstawiono koncepcję projektu skierowanego do szkół podstawowych i gimnazjów. Prelekcje odbyły się już w Gimnazjach – w Kozach i Strumieniu. W najbliższym czasie planowane są kolejne spotkania – łącznie odbędzie się ich 12 (od października do marca przyszłego roku).

Do naszych zadań należało wspólne opracowanie koncepcji akcji, realizacja materiałów reklamowych i promocyjnych oraz stworzenie ciekawego scenariusza spotkania dla najmłodszych. Pierwsze dwie odsłony pokazały, że realizacja projektu jest w pełni słuszna, a świadomość najmłodszych wciąż potrzebuje nowych bodźców.  

Powrót do listy