Facebook YouTube
I turniej online w FIFĘ 2020

W drugi weekend maja nasza firma zorganizowała I turniej online w FIFĘ 20 o puchar portalu SportoweBeskidy.pl. Udział w tym wydarzeniu wzięło 20 graczy z całej Polski.

Pierwotnie planowaliśmy organizację turnieju w trybie stacjonarnym, lecz przez wzgląd na pandemię koronawirusa oraz związane z nią obostrzenia, zdecydowaliśmy się postawić na rywalizację w trybie online. Jak się okazało - był to strzał w "10". - Turniej pod względem organizacyjnym wypadł bardzo dobrze. Nie było żadnych opóźnień i problemów z komunikacją z innymi graczami czy organizatorami. Jeśli chodzi o aspekty sportowe, to turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Rywalizowali w nim topowi rywale - zachwalał Damian "Natsu" Gajewski, reprezentant drużyny e-sportowej Śląska Wrocław, który wygrał nasz turniej.

W zmaganiach udział wzięło 20 graczy - nie tylko z regionu Podbeskidzia, ale i z całej Polski. Rozgrywki zostały podzielone na 3 dni: w piątek rozegrano fazę grupową, w sobotę play-offy, zaś w niedzielę wyłoniono podium naszego turnieju. Całe wydarzenie zostało zabezpieczone pod kątem medialnym na portalu SportoweBeskidy.pl. Na jego łamach pojawiły się: relacje na żywo z meczów, drabinka turniejowa oraz wywiady z zawodnikami. Nie brakowało także ciekawych postów na fanpage oraz streamów spotkań.

Dla najlepszych czekały atrakcyjne nagrody. Zwycięzca zgarnął symboliczny puchar oraz głośnik Bluetooth JBL CHARGE 4. Klawiatura A4Tech Bloody B820R RGB powędrowała do gracza, który zajął 2. miejsce, natomiast zawodnik z pozycji 3. wygrał słuchawki SteelSeries Arctis 1. - Turniej organizacyjnie wypadł bardzo fajnie. Mam nadzieję, że będą kolejne, bo to świetna inicjatywa - ocenił Maksymilian "Zalewskyy" Zalewski, który uplasował się na najniższym stopniu podium turnieju online w FIFĘ 20, którego partnerem była firma Rekord SI.