Ambasadorzy

Kim są ambasadorzy MSP GROUP – Marketing Sport Promotion

Naszym zadaniem jest łączenie biznesu ze światem sportu. Łączymy znane osoby m.in sportowców, dziennikarzy, ekspertów w danych dziedzinach, influencerów z markami. Działania Ambasadora obejmują szereg działań marketingowych i komunikacyjnych, w tym m.in: budowanie wizerunku i świadomości marki, lojalność wobec marki, wsparcie sprzedaży, promocja produktów i usług lub budowanie emocjonalnych relacji z odbiorcami. Na co dzień współpracujemy:

Patrycja Wieja

To jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz programu Projekt Lady i pierwsza zwyciężczyni tego programu. Obecnie zawodniczka MMA Federacji FAME MMA.

Sławek Peszko

Polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w polskim klubie Wieczysta Kraków. W latach 2008–2018 reprezentant Polski.

Bożydar Iwanow

Polski komentator sportowy, na co dzień współpracujący z telewizją POLSAT i Polsat Sport.

Kamil Kosowski

Polski piłkarz, reprezentant Polski, komentator sportowy stacji Canal+ i TVP Sport.

Aleksander Zniszczoł

Polski skoczek narciarski, indywidualny wicemistrz świata juniorów z 2012, zwycięzca Letniego Pucharu Kontynentalnego 2011. W drużynie zdobył złoty medal MŚJ 2014, Zimowej Uniwersjady 2013 i Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy 2011, a także dwa srebrne podczas MŚJ w 2012 i 2013 roku. Reprezentant klubu WSS Wisła.

Łączymy Biznes ze Sportem.

Potrzebujesz pomocy – dobrze trafiłeś.
Skontaktuj się z nami