Ambasadorzy

Kim są ambasadorzy MSP GROUP – Marketing Sport Promotion

Naszym zadaniem jest łączenie biznesu ze światem sportu. Łączymy znane osoby m.in sportowców, dziennikarzy, ekspertów w danych dziedzinach, influencerów z markami. Działania Ambasadora obejmują szereg działań marketingowych i komunikacyjnych, w tym m.in: budowanie wizerunku i świadomości marki, lojalność wobec marki, wsparcie sprzedaży, promocja produktów i usług lub budowanie emocjonalnych relacji z odbiorcami. Na co dzień współpracujemy:

Patrycja Wieja

To jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz programu Projekt Lady i pierwsza zwyciężczyni tego programu. Obecnie zawodniczka MMA Federacji FAME MMA.

Sławek Peszko

Polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w polskim klubie Wieczysta Kraków. W latach 2008–2018 reprezentant Polski.

Bożydar Iwanow

Polski komentator sportowy, na co dzień współpracujący z telewizją POLSAT i Polsat Sport.

Kamil Kosowski

Polski piłkarz, reprezentant Polski, komentator sportowy stacji Canal+ i TVP Sport.

Aleksander Zniszczoł

Polski skoczek narciarski, indywidualny wicemistrz świata juniorów z 2012, zwycięzca Letniego Pucharu Kontynentalnego 2011. W drużynie zdobył złoty medal MŚJ 2014, Zimowej Uniwersjady 2013 i Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy 2011, a także dwa srebrne podczas MŚJ w 2012 i 2013 roku. Reprezentant klubu WSS Wisła.

Szymon Marciniak

Od 2011 arbiter międzynarodowy, od 20 lipca 2015 sędzia klasy UEFA Elite i najwyżej oceniany polski sędzia. Jego nazwisko jest odmieniane w ostatnim czasie przez wszystkie przypadki. Polak dokonał niebywałej rzeczy - w jednym sezonie poprowadzi zarówno finał Mistrzostw Świata, jak i finał Ligi Mistrzów.

Radosław Majdan

Były bramkarz reprezentacji Polski, komentator i ekspert telewizyjny, działacz społeczny, przedsiębiorca i osobowość medialna.

Piotr Świerczewski

Były kapitan reprezentacji Polski. Podczas swojej kariery występował w takich zespołach jak SC Bastia, Olympique Marsylia czy Lech Poznań. W 1992 roku wraz z kadrą wywalczył srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie.

Filip Surma

Polski komentator i dziennikarz sportowy, na co dzień współpracujący z telewizją Canal+.

Radosław Majewski

Były reprezentant Polski, piłkarz m.in. Nottingham Forrest, Lecha Poznań i Wieczystej Kraków. Ekspert telewizyjny.

Michał Pazdan

Michał Pazdan to człowiek, który w czasie mistrzostw Europy 2016 podbił serca polskich kibiców. Nieustępliwy i waleczny obrońca w każdym meczu zostawiał na boisku serce i nie przestraszył się nawet największych gwiazd europejskiej piłki.

Bartosz Ignacik

Dziennikarz sportowy, prowadzący popularnego programu Turbokozak, ekspert telewizyjny.

Mariusz Czerkawski

Polski hokeista, menedżer hokejowy, komentator sportowy i prezenter telewizyjny. Jeden z najwybitniejszych polskich hokeistów w historii. W latach 1991–2006 reprezentant Polski w hokeju na lodzie, olimpijczyk z Albertville 1992.

Łączymy Biznes ze Sportem.

Potrzebujesz pomocy – dobrze trafiłeś.
Skontaktuj się z nami