O nas

EVENTY

Zajmujemy się kompleksową realizacją i przygotowaniem eventów, wydarzeń firmowych, sportowych czy kulturalnych. Kreatywność to dla nas w tym przypadku słowo klucz. W zależności od zapotrzebowań staramy się w każdym detalu zaplanować scenariusz i atrakcje, które czekać będą na uczestników imprezy, spełniając tym samym w pełni ich oczekiwania. Dbamy o odpowiednią muzykę, konferansjera, konkursy, zabawy. W każdej sekundzie zapewniamy wysoką jakość. Z nami to musi się udać!

PR

W dobie rozwoju portali internetowych, serwisów społecznościowych czy aplikacji mobilnych każde wypowiedziane lub napisane przez nas słowo może mieć ogromne znaczenie. Opracowujemy teksty ofert, przygotowujemy artykuły sponsorowane, obsługujemy strony internetowe. Duże doświadczenie w działaniach PR pozwala nam swobodnie poruszać się również w sferze social media – Faceebok, Twitter. Wizerunek to nie tylko czyny, ale także słowa. Ich odpowiedni dobór ma dziś niebagatelne znaczenie. Nie zjedliśmy wszystkich rozumów świata, ale wiemy, jak budować markę poprzez słowa.

WYJAZDY VIP

Wyjazd integracyjny dla ważnych klientów, kontrahentów. czy po prostu znajomych może mieć swój wyjątkowy charakter. Dbamy nie tylko o dobór odpowiednio wysokich usług. Naszym celem jest przygotowanie imprezy od A do Z, na której nasi klienci czuć będą się swobodnie, a każda minuta będzie dla nich relaksem. W zależności od potrzeb i gustów dobieramy odpowiednie atrakcje, a także główny cel wyjazdu – atrakcje turystyczne, imprezy sportowe czy aktywny, sportowy wypoczynek. Nasi klienci oglądali już z nami mecze reprezentacji Polski, w strefach VIP przyglądali się walkom KSW, aktywnie wypoczywali również w Alpach.

Emocje. Adrenalina. Bezpieczeństwo. Profesjonalizm

Nasze eventy robimy z pasji.
Skontaktuj się z nami

OUTDOOR

Dobrze zaplanowana i prowadzona kampania reklamowa realizowana jest na różnych nośnikach. Jednym z istotnych elementów ekspozycji marki czy produktu są popularne billboardy. W naszej stajni znajduje się ich ponad 100 – na terenie województw: śląskiego i małopolskiego. Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami, salonami samochodowymi, marketami spożywczymi, budowlanymi. Nasi klienci to też mniejsze, regionalne firmy – restauracje, sklepy spożywcze, rodzinne przedsiębiorstwa. W każdym przypadku zadowolenie klienta liczy się dla nas tak samo. Nasza obsługa ma charakter kompleksowy – od wyboru miejsca, poprzez przygotowanie graficzne, wydruk na odpowiednio dobranym materiale, po montaż reklamy. W zależności od potrzeb, przygotowujemy dla naszych klientów również nowe lokalizacje! Ty wybierasz miejsce, my zajmujemy się formalnościami i powstaniem nowej konstrukcji.

OUTSOURCING MARKETINGOWY

Przygotowanie strategii marketingowej, kampanii reklamowej, zredagowanie ogłoszenia prasowego, czy organizacja firmowej imprezy. Z takimi zadaniami często przychodzi zmierzyć się w firmie. Oszczędź czas swoich pracowników, nie zatrudniaj dodatkowych osób. Nie ponoś kosztów związanych z umowami o pracę, płać za wymierne efekty. Tworzymy zewnętrzne działy marketingu w firmach, instytucjach i klubach sportowych. Stawiamy na innowacyjność i nieszablonowość, szukając nowych rozwiązań i dostosowując je do potrzeb naszych klientów. Umów się z nami na spotkanie i przekonaj się sam!

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Nasza agencja kompleksowo obsługuje firmy oraz marki w mediach społecznościowych. W oparciu o przygotowaną strategię, wdrażamy kolejno jej etapy. Prowadzimy z powodzeniem wiele profilów dedykowanych (Facebook – fanpage) oraz inne. Utrzymujemy ciągłą komunikację, prowadzimy konkursy, moderujemy rozmowy oraz kreujemy nowe pomysły. Wiemy jak skutecznie się komunikować i pozyskać nowych fanów czy klientów.

OGRANIZACJA IMPREZ SPORTOWYCH

Naszą specjalnością jest organizacja turniejów sportowych. Agencje prześcigają się w pomysłach związanych z organizacją eventów, tworzeniem koncepcji, wykorzystywaniem najróżniejszych zabaw, animacji i pokazów dobrze! Kreatywność przede wszystkim.

Łączymy Biznes ze Sportem.

Potrzebujesz pomocy – dobrze trafiłeś.
Skontaktuj się z nami